به گزارش پایگاه مذهبی دارالصادقیون  به همت مجمع خادمین مسجد مقدس جمکران در رفسنجان مراسم عزاداری حضرت خدیجه(س) و همچنین بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام 15 خرداد  روز دوشنبه  15 خرداد ماه 1396 از ساعت  18/30 تا ساعت 22  در حسینیه علی اکبر(ع) رفسنجان با برنامه های متنوعی همراه  جزو خوانی قرآن  و اقامه نماز جماعت  صرف افطاری  و سخنرانی و مداحی و.... برگزار شد.

 درحاشیه  از این مراسم  احمد تقی نژاد  موسس انجمن محبین حضرت صادق الائمه علیه السلام  با نقل فضائلی از مولا امام صادق علیه السلام  و نشر معارف آن حضرت  علیه السلام و در رابطه با   جنگ نرم اعلام کردند : امام صادق  علیه السلام کوثری بود که هر که از زلال حکمتش  نوشید حکیم شد و هر که بر کرانه عرفاتش قدم نهاد، مجنون شد،خطیبان، به بیان او خطبه خوان شدند؛ هم او که به آینده  روشنی داد، و هم جهانی را از جهل رهانید. از آنجایی که جنگ نرم با هدف گرفتن فکر و اندیشه ملت‌ها نقش مهمی را در سست نمودن حلقه‌های فکری و فرهنگی جوامع ایفا می‌کند. در این خصوص، امریکا سعی دارد با ارائه تعریف جدیدی از تروریسم و آزادی‌خواهی جنگ نرم گسترده‌ای را علیه دیگر کشورها از جمله ایران شکل دهد.

برای مقابله با جنگ نرم ، باید از قدرت نرم استفاده کرد و راهبرد دشمنان را از صحنه خارج کرد .راهبردهایی را باید از صحنه خارج کرد که با تحقق آنها دشمن تلاش می کند مشروعیت نظام دین مبتنی بر ولایت فقیه را از بین ببرد .

در روزگار ما اندیشه های باطل مادی و سرمایه داری، با روی آوردن به معنویت و دین، فضایی از دین داری و معنویت ورزی را ایجاد کرده اند تا در پوشش آن، هوس های ناپاک خود را توجیه نموده و آرزوهای ناروای خویش را برآورند، که به این ترتیب، عرصه گسترده ای از نبرد میان حق و باطل را گشوده اند؛ نبردی که صحنه رویارویی ارزش ها و اعتقادات بوده و پیروزی در آن، حفظ کردن یا تغییر دادن باورها و ارزش هاست..

قرآن می فرماید: فَمَنِ اعْتَدَى عَلَیْکُمْ فَاعْتَدُواْ عَلَیْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدَى عَلَیْکُمْ.شاید یک تفسیر این آیه این باشد که با همان ابزاری که به جنگ شما می آیند باید به جنگ دشمنان اسلام رفت. لذا پاسخ تهدید نرم، مقابله نرم است. پاسخ مبارزه علمی، مبارزه علمی است.

باز در قرآن آمده: وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ .این آیه به این مساله اشاره دارد که ما می بایست از تمامی ظرفیتهای ممکن خود در جنگ نرم بهره جوییم..

ما خادمان صادقیه در راستای جنگ نرم و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و مقابله با تهاجمات فرهنگی که ایمان مسلمین را نشانه رفته است و سعی در تخریب عقاید و افکارمان دارد در فضای مجازی سه سایت:

۱.پایگاه اینترنتی کاروان صادقیه*** http://karevansadeghiye.ir

۲.پایگاه مذهبی دارالصادقیون*** http://darolsadeghiyon.ir

۳.پایگاه حیا و عفت مادر ارجمند ام فروه (س) *** http://umfarwah.ir

راه اندازی نمودیم.که وظیفه خود را در قبال احیای اندیشه های والای اهل بیت(علیهم السلام) و حفظ ارزش ها و دفاع از مبانی فکری انقلاب واسلام انجام داده و مطالبی سودمند برای کسانی که جویای حقیقت هستند ارائه نماییم.

تقی نژاد  اظهار داشت از آنجایی که صادقیه 1396  مصادف با چهارمین همایش بزرگداشت امامزاده سیدجلال الدین اشرف در روز پنج شنبه 29 تیر ماه می باشد  با یاری خداوند این مراسم باشکوهتر از هرسال برگزار خواهد شد. و آرزو کرد با یاری خداوند و همت مردم شهرستانهای  رفسنجان و زرند  در روز شهادت امام صادق علیه السلام که تقارن با بزرگداشت امامزاده سیدجلال الدین اشرف است  بزرگترین همایش تکریم مقام عالی امام صادق علیه السلام را  در استان خواهیم داشت.  ان شاء الله روزی را خواهیم دید  وقتی که ایام صادقیه  در کشور اسلامیان مطرح گردد دلها متوجه آستان مقدس امامزاده سیدجلال الدین اشرف  رفسنجان  گردد. 

لازم به ذکر است خانواده گرانقدر شهید مدافع حرم حامد بافنده میهمان این محفل بودند و این مراسم با دکلمه خوانی دختر شهید همراه بود.

عکس  برگرفته : از سایت خانه خشتی